| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| standard packaging: | Ενιαίο χαρτόνι, συσκευασία με μεμβράνη εσωτερικά και τυλιγμένη με μεμβράνη εξωτερικά. Τα μεγάλα αντι |
| Delivery period: | 7-10 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 τεμ |
Το 3411010A50A αντιστοιχεί στο υδραυλικό συγκρότημα υδραυλικού τιμονιού των φορτηγών FAW (FAW) Jiefang.
Βασικές πληροφορίες προϊόντος
• Όνομα προϊόντος: Συγκρότημα υδραυλικού τιμονιού / Σύστημα συστήματος διεύθυνσης
• Εφαρμόσιμη μάρκα: FAW Jiefang
• Εφαρμοσμένα μοντέλα: Χρησιμοποιείται κυρίως στη σειρά βαρέων φορτηγών FAW Jiefang, συμπεριλαμβανομένων των μοντέλων JH6, J6P, J7, J6L, J6V, J6M κ.λπ.
• Τύπος συστήματος: Υδραυλικό υδραυλικό σύστημα διεύθυνσης
• Κύριο Υλικό: Χυτοσίδηρος ή χάλυβας
• Κοινά Χρώματα: Μαύρο ή ασημί
| Όνομα προϊόντος | Συγκρότημα υδραυλικού τιμονιού |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού | 3411010A50A |
| Κατάσταση | Νέος |
| Προέλευση | Κίνα |
| Πρότυπο ποιότητας | 100% Δοκιμασμένο |
| Πιστοποίηση Ποιότητας | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Διαστάσεις | 450 x 320 x 280 mm |
Πληροφορίες Παραγγελίας & Αποστολής
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| standard packaging: | Ενιαίο χαρτόνι, συσκευασία με μεμβράνη εσωτερικά και τυλιγμένη με μεμβράνη εξωτερικά. Τα μεγάλα αντι |
| Delivery period: | 7-10 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 τεμ |
Το 3411010A50A αντιστοιχεί στο υδραυλικό συγκρότημα υδραυλικού τιμονιού των φορτηγών FAW (FAW) Jiefang.
Βασικές πληροφορίες προϊόντος
• Όνομα προϊόντος: Συγκρότημα υδραυλικού τιμονιού / Σύστημα συστήματος διεύθυνσης
• Εφαρμόσιμη μάρκα: FAW Jiefang
• Εφαρμοσμένα μοντέλα: Χρησιμοποιείται κυρίως στη σειρά βαρέων φορτηγών FAW Jiefang, συμπεριλαμβανομένων των μοντέλων JH6, J6P, J7, J6L, J6V, J6M κ.λπ.
• Τύπος συστήματος: Υδραυλικό υδραυλικό σύστημα διεύθυνσης
• Κύριο Υλικό: Χυτοσίδηρος ή χάλυβας
• Κοινά Χρώματα: Μαύρο ή ασημί
| Όνομα προϊόντος | Συγκρότημα υδραυλικού τιμονιού |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού | 3411010A50A |
| Κατάσταση | Νέος |
| Προέλευση | Κίνα |
| Πρότυπο ποιότητας | 100% Δοκιμασμένο |
| Πιστοποίηση Ποιότητας | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Διαστάσεις | 450 x 320 x 280 mm |
Πληροφορίες Παραγγελίας & Αποστολής