| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| standard packaging: | Ενιαίο χαρτόνι, συσκευασία με μεμβράνη εσωτερικά και τυλιγμένη με μεμβράνη εξωτερικά. Τα μεγάλα αντι |
| Delivery period: | 7-10 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 τεμ |
Το 1601210-54W είναι ένας κοινός αριθμός εξαρτημάτων για τον κινούμενο δίσκο (πίνακα συμπλέκτη) ενός συμπλέκτη φορτηγού βαρέων φορτηγών.
Βασικές προδιαγραφές και πληροφορίες
• Ονομασία προϊόντος: Συγκρότημα δίσκου με κινητήρα συμπλέκτη
• Εφαρμόσιμα μοντέλα: Κυρίως συμβατά με τα μοντέλα FAW J6, J6P και J7.
• Κοινό μέγεθος: Συνήθως 430 mm.
• Τεχνικά χαρακτηριστικά: Χρησιμοποιεί συνήθως ένα σχέδιο αποσβέσεως τεσσάρων σταδίων για τη βελτίωση της ομαλότητας και της αντοχής.
| Ονομασία του προϊόντος | Συγκρότημα πλάκας με κίνηση συμπλέκτη |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 1601210-54W |
| Υπόθεση | Νέο |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Πρότυπο ποιότητας | 100% δοκιμασμένο |
| Πιστοποίηση ποιότητας | Εφαρμογή των κανόνων ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Βάρος | 9.4 KG |
| Μέγεθος | 430 x 240 x 10 mm |
Πληροφορίες παραγγελίας και αποστολής
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| standard packaging: | Ενιαίο χαρτόνι, συσκευασία με μεμβράνη εσωτερικά και τυλιγμένη με μεμβράνη εξωτερικά. Τα μεγάλα αντι |
| Delivery period: | 7-10 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 τεμ |
Το 1601210-54W είναι ένας κοινός αριθμός εξαρτημάτων για τον κινούμενο δίσκο (πίνακα συμπλέκτη) ενός συμπλέκτη φορτηγού βαρέων φορτηγών.
Βασικές προδιαγραφές και πληροφορίες
• Ονομασία προϊόντος: Συγκρότημα δίσκου με κινητήρα συμπλέκτη
• Εφαρμόσιμα μοντέλα: Κυρίως συμβατά με τα μοντέλα FAW J6, J6P και J7.
• Κοινό μέγεθος: Συνήθως 430 mm.
• Τεχνικά χαρακτηριστικά: Χρησιμοποιεί συνήθως ένα σχέδιο αποσβέσεως τεσσάρων σταδίων για τη βελτίωση της ομαλότητας και της αντοχής.
| Ονομασία του προϊόντος | Συγκρότημα πλάκας με κίνηση συμπλέκτη |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 1601210-54W |
| Υπόθεση | Νέο |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Πρότυπο ποιότητας | 100% δοκιμασμένο |
| Πιστοποίηση ποιότητας | Εφαρμογή των κανόνων ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Βάρος | 9.4 KG |
| Μέγεθος | 430 x 240 x 10 mm |
Πληροφορίες παραγγελίας και αποστολής