| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
F96035 is een onderdeelnummer voor versnellingsarmen of externe versnellingsselectoren die gewoonlijk worden gebruikt in Chinese zware vrachtwagens (zoals Sinotruk HOWO, Shaanxi Automobile Shacman, Foton, enz.).
Dit onderdeel wordt voornamelijk geproduceerd door Fast Gear en wordt gebruikt in de transmissie-systemen van zware vrachtwagens om een soepele versnellingskeuze en schakeling te garanderen.
| Productnaam | rockerarm |
|---|---|
| Deelnummer | F96035 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2 kg |
| Afmetingen | 220 x 220 x 80 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
F96035 is een onderdeelnummer voor versnellingsarmen of externe versnellingsselectoren die gewoonlijk worden gebruikt in Chinese zware vrachtwagens (zoals Sinotruk HOWO, Shaanxi Automobile Shacman, Foton, enz.).
Dit onderdeel wordt voornamelijk geproduceerd door Fast Gear en wordt gebruikt in de transmissie-systemen van zware vrachtwagens om een soepele versnellingskeuze en schakeling te garanderen.
| Productnaam | rockerarm |
|---|---|
| Deelnummer | F96035 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2 kg |
| Afmetingen | 220 x 220 x 80 mm |