| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
De NUP2211ENM-C3 is een cilindrisch rollager met één rij voor zware vrachtwagens, doorgaans gebruikt als onderdeel van FAST-transmissies, en is gemonteerd op modellen zoals de Shaanxi Automobile X3000, M3000 en F3000.
NUP: Geeft het lagertype aan. Dit ontwerp heeft één vaste flens en één beweegbare borgring op de binnenring, en twee vaste flenzen op de buitenring. Hierdoor kan het lager axiaal in twee richtingen worden gepositioneerd.
2211: Basismaataanduiding.
22: Maatserie (breedte en diameter).
11: Boringaanduiding, die een binnendiameter van de boring vertegenwoordigt van (55 mm) (11*5).
E: Ontwerp met extra capaciteit, ontworpen om het draagvermogen te verbeteren door middel van een geoptimaliseerde interne structuur.
NM (of M): vertegenwoordigt machinaal bewerkte messing kooien, een materiaal dat over het algemeen hittebestendiger en slagvaster is dan stalen kooien.
C3: Radiale spelingaanduiding. Geeft aan dat de interne speling groter is dan die van de standaardgroep (gewone groep). Dit ontwerp is bedoeld om thermische uitzetting tijdens hoge snelheden of bedrijf op te vangen, waardoor blokkering van de lagers wordt voorkomen.
| Productnaam | Cilindrische rollagers |
|---|---|
| Onderdeelnummer | NUP2211ENM-C3 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 55 x 100 x 25 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
De NUP2211ENM-C3 is een cilindrisch rollager met één rij voor zware vrachtwagens, doorgaans gebruikt als onderdeel van FAST-transmissies, en is gemonteerd op modellen zoals de Shaanxi Automobile X3000, M3000 en F3000.
NUP: Geeft het lagertype aan. Dit ontwerp heeft één vaste flens en één beweegbare borgring op de binnenring, en twee vaste flenzen op de buitenring. Hierdoor kan het lager axiaal in twee richtingen worden gepositioneerd.
2211: Basismaataanduiding.
22: Maatserie (breedte en diameter).
11: Boringaanduiding, die een binnendiameter van de boring vertegenwoordigt van (55 mm) (11*5).
E: Ontwerp met extra capaciteit, ontworpen om het draagvermogen te verbeteren door middel van een geoptimaliseerde interne structuur.
NM (of M): vertegenwoordigt machinaal bewerkte messing kooien, een materiaal dat over het algemeen hittebestendiger en slagvaster is dan stalen kooien.
C3: Radiale spelingaanduiding. Geeft aan dat de interne speling groter is dan die van de standaardgroep (gewone groep). Dit ontwerp is bedoeld om thermische uitzetting tijdens hoge snelheden of bedrijf op te vangen, waardoor blokkering van de lagers wordt voorkomen.
| Productnaam | Cilindrische rollagers |
|---|---|
| Onderdeelnummer | NUP2211ENM-C3 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 55 x 100 x 25 mm |