| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ9114160032 is het onderdeelnummer van de OE voor de met de koppeling aangedreven platenassemblage (algemeen gekend als koppelplaat) die wordt gebruikt in Shaanxi Automobile Delong (SHACMAN) serie zware vrachtwagens.
Belangrijkste productparameters
• Onderdeelnaam: koppelingsdrijvende plaat / koppelingsschijf
• Standaarddiameter: 430 mm
• Spleenparameters: typisch 10 tanden (Z=10), spleenasdiameter ongeveer 51,8 mm - 54,8 mm
• Materiaal: Metalen wrijvingsmateriaal; sommige modellen hebben een versterkt trekontwerp.
| Productnaam | Clutchplaat |
|---|---|
| Deelnummer | DZ9114160032 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 430 x 240 x 55 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ9114160032 is het onderdeelnummer van de OE voor de met de koppeling aangedreven platenassemblage (algemeen gekend als koppelplaat) die wordt gebruikt in Shaanxi Automobile Delong (SHACMAN) serie zware vrachtwagens.
Belangrijkste productparameters
• Onderdeelnaam: koppelingsdrijvende plaat / koppelingsschijf
• Standaarddiameter: 430 mm
• Spleenparameters: typisch 10 tanden (Z=10), spleenasdiameter ongeveer 51,8 mm - 54,8 mm
• Materiaal: Metalen wrijvingsmateriaal; sommige modellen hebben een versterkt trekontwerp.
| Productnaam | Clutchplaat |
|---|---|
| Deelnummer | DZ9114160032 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 430 x 240 x 55 mm |