| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Het onderdeel met de nummering 12JSD200T-1707051 is de gelaste verzameling van de tussenas van de hulpversnellingsbak (ook bekend als de tussenas van de hulpversnellingsbak - kort).Dit onderdeel is een belangrijke transmissiecomponent in de 12-versnellingsreeks zware vrachtwagen versnellingsbak (zoals Fast 12JSD200T, enz.).
Toepasselijke modellen
Dit deel is op grote schaal van toepassing op zware vrachtwagens die zijn uitgerust met een snelle 12-versnellingsbak, met inbegrip van, maar niet beperkt tot, de volgende merken:
• Shaanxi Automobile Delong (SHACMAN): F2000, F3000, X3000 serie.
• China National Heavy Duty Truck Group (SINOTRUK): HOWO serie.
• Andere merken: Foton, FAW Jiefang, Dongfeng, enz.
| Productnaam | Hulpdoos voor het lassen van tussenschakels |
|---|---|
| Deelnummer | 12JSD200T-1707051 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 5 kg |
| Afmetingen | 150 x 200 x 200 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Het onderdeel met de nummering 12JSD200T-1707051 is de gelaste verzameling van de tussenas van de hulpversnellingsbak (ook bekend als de tussenas van de hulpversnellingsbak - kort).Dit onderdeel is een belangrijke transmissiecomponent in de 12-versnellingsreeks zware vrachtwagen versnellingsbak (zoals Fast 12JSD200T, enz.).
Toepasselijke modellen
Dit deel is op grote schaal van toepassing op zware vrachtwagens die zijn uitgerust met een snelle 12-versnellingsbak, met inbegrip van, maar niet beperkt tot, de volgende merken:
• Shaanxi Automobile Delong (SHACMAN): F2000, F3000, X3000 serie.
• China National Heavy Duty Truck Group (SINOTRUK): HOWO serie.
• Andere merken: Foton, FAW Jiefang, Dongfeng, enz.
| Productnaam | Hulpdoos voor het lassen van tussenschakels |
|---|---|
| Deelnummer | 12JSD200T-1707051 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 5 kg |
| Afmetingen | 150 x 200 x 200 mm |