| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Kernspecificaties
Onderdeelnaam:Stuurfilterelement/hydrauliekoliefilter stuurinrichting.
Toepasselijke merken:Voornamelijk gebruikt in Shaanxi Automobile (SHACMAN), ook compatibel met sommige FAW- of Sinotruk-modellen.
Veel voorkomende modellen:Delong F3000, M3000, X3000, X5000, X6000-serie, enz.
Belangrijkste functies
Dit filterelement wordt in het stuurvloeistofreservoir geïnstalleerd en wordt voornamelijk gebruikt om onzuiverheden in het hydraulische stuurbekrachtigingssysteem te filteren, de stuurinrichting en de stuurbekrachtigingspomp tegen slijtage te beschermen en een soepele werking van het stuursysteem te garanderen.
| Productnaam | Stuurlijnfilterelement |
|---|---|
| Onderdeelnummer | DZ95189470088 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 0,25 kg |
| Afmetingen | 200X100X60mm |
![]()
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Kernspecificaties
Onderdeelnaam:Stuurfilterelement/hydrauliekoliefilter stuurinrichting.
Toepasselijke merken:Voornamelijk gebruikt in Shaanxi Automobile (SHACMAN), ook compatibel met sommige FAW- of Sinotruk-modellen.
Veel voorkomende modellen:Delong F3000, M3000, X3000, X5000, X6000-serie, enz.
Belangrijkste functies
Dit filterelement wordt in het stuurvloeistofreservoir geïnstalleerd en wordt voornamelijk gebruikt om onzuiverheden in het hydraulische stuurbekrachtigingssysteem te filteren, de stuurinrichting en de stuurbekrachtigingspomp tegen slijtage te beschermen en een soepele werking van het stuursysteem te garanderen.
| Productnaam | Stuurlijnfilterelement |
|---|---|
| Onderdeelnummer | DZ95189470088 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 0,25 kg |
| Afmetingen | 200X100X60mm |
![]()