| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Podstawowe specyfikacje
Nazwa części:Element filtra kierownicy / hydrauliczny filtr oleju z układu kierowniczego.
Zastosowane marki:Używany głównie w Shaanxi Automobile (SHACMAN), kompatybilny również z niektórymi modelami FAW lub Sinotruk.
Powszechne modele:Delong serii F3000, M3000, X3000, X5000, X6000 itp.
Główne funkcje
Ten element filtrujący jest zainstalowany wewnątrz zbiornika płynu kierowniczego i służy głównie do filtrowania zanieczyszczeń w hydraulicznym układzie wspomagania kierownictwa,chronić urządzenie kierownicze i pompę wspomagającą kierownictwo przed zużyciem, a także zapewnić sprawną pracę układu kierowniczego.
| Nazwa produktu | Element filtrujący kierownicę |
|---|---|
| Numer części | DZ95189470088 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 0.25 kg |
| Wymiary | 200X100X60 mm |
![]()
| MOQ: | 10szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Podstawowe specyfikacje
Nazwa części:Element filtra kierownicy / hydrauliczny filtr oleju z układu kierowniczego.
Zastosowane marki:Używany głównie w Shaanxi Automobile (SHACMAN), kompatybilny również z niektórymi modelami FAW lub Sinotruk.
Powszechne modele:Delong serii F3000, M3000, X3000, X5000, X6000 itp.
Główne funkcje
Ten element filtrujący jest zainstalowany wewnątrz zbiornika płynu kierowniczego i służy głównie do filtrowania zanieczyszczeń w hydraulicznym układzie wspomagania kierownictwa,chronić urządzenie kierownicze i pompę wspomagającą kierownictwo przed zużyciem, a także zapewnić sprawną pracę układu kierowniczego.
| Nazwa produktu | Element filtrujący kierownicę |
|---|---|
| Numer części | DZ95189470088 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 0.25 kg |
| Wymiary | 200X100X60 mm |
![]()