| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Temel Özellikler
Parça Adı:Direksiyon Filtre Elemanı / Direksiyon Dişlisi Hidrolik Yağ Filtresi.
Uygulanabilir Markalar:Öncelikle Shaanxi Automobile'de (SHACMAN) kullanılır, ayrıca bazı FAW veya Sinotruk modelleriyle de uyumludur.
Ortak Modeller:Delong F3000, M3000, X3000, X5000, X6000 serisi vb.
Ana Fonksiyonlar
Bu filtre elemanı, direksiyon sıvısı deposunun içine monte edilmiştir ve esas olarak hidrolik direksiyon sistemindeki yabancı maddeleri filtrelemek, direksiyon dişlisini ve hidrolik direksiyon pompasını aşınmaya karşı korumak ve direksiyon sisteminin düzgün çalışmasını sağlamak için kullanılır.
| Ürün Adı | Direksiyon Hattı Filtre Elemanı |
|---|---|
| Parça Numarası | DZ95189470088 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 0,25 kg |
| Boyutlar | 200X100X60mm |
![]()
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Temel Özellikler
Parça Adı:Direksiyon Filtre Elemanı / Direksiyon Dişlisi Hidrolik Yağ Filtresi.
Uygulanabilir Markalar:Öncelikle Shaanxi Automobile'de (SHACMAN) kullanılır, ayrıca bazı FAW veya Sinotruk modelleriyle de uyumludur.
Ortak Modeller:Delong F3000, M3000, X3000, X5000, X6000 serisi vb.
Ana Fonksiyonlar
Bu filtre elemanı, direksiyon sıvısı deposunun içine monte edilmiştir ve esas olarak hidrolik direksiyon sistemindeki yabancı maddeleri filtrelemek, direksiyon dişlisini ve hidrolik direksiyon pompasını aşınmaya karşı korumak ve direksiyon sisteminin düzgün çalışmasını sağlamak için kullanılır.
| Ürün Adı | Direksiyon Hattı Filtre Elemanı |
|---|---|
| Parça Numarası | DZ95189470088 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 0,25 kg |
| Boyutlar | 200X100X60mm |
![]()