| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
F96035, Çinli ağır kamyonlarda (Sinotruk HOWO, Shaanxi Automobile Shacman, Foton vb.) yaygın olarak kullanılan vites değiştirme kolları veya dış vites seçicileri için bir parça numarasıdır.
Bu parça öncelikle Fast Gear tarafından üretilir ve pürüzsüz vites seçimi ve değişimi sağlamak için ağır kamyon şanzıman sistemlerinde kullanılır.
| Ürün Adı | salıncak kol |
|---|---|
| Bölüm Numarası | F96035 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutları | 220 x 220 x 80 mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
F96035, Çinli ağır kamyonlarda (Sinotruk HOWO, Shaanxi Automobile Shacman, Foton vb.) yaygın olarak kullanılan vites değiştirme kolları veya dış vites seçicileri için bir parça numarasıdır.
Bu parça öncelikle Fast Gear tarafından üretilir ve pürüzsüz vites seçimi ve değişimi sağlamak için ağır kamyon şanzıman sistemlerinde kullanılır.
| Ürün Adı | salıncak kol |
|---|---|
| Bölüm Numarası | F96035 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutları | 220 x 220 x 80 mm |