| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
De 9JS150T-B is een 9-versnelling handgeschakelde transmissie vervaardigd door Shaanxi FAST, speciaal ontworpen voor zware vrachtwagens.een hoge betrouwbaarheid en een hoge laadcapaciteitHet wordt veel gebruikt in dumptrucks en tractoren van merken als Shaanxi Automobile, Dongfeng, Foton en JAC.
Gegevens over de tandwielverhouding
Dit model beschikt meestal over een synchronisator, wat resulteert in een meer gelijkmatige verdeling van versnellingsverhoudingen, wat helpt om het brandstofverbruik te verbeteren:
1e versnelling: 11.031 (sommige varianten, zoals de 9JS150 TA-B, hebben een ratio van 12.565)
Top Gear (9e versnelling): 0.733
Terugversnelling: 13.137
| Productnaam | Transmissieconstructie |
|---|---|
| Deelnummer | 9JS150T-B |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 295 kg |
| Afmetingen | 1150 x 750 x 850 mm |
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
De 9JS150T-B is een 9-versnelling handgeschakelde transmissie vervaardigd door Shaanxi FAST, speciaal ontworpen voor zware vrachtwagens.een hoge betrouwbaarheid en een hoge laadcapaciteitHet wordt veel gebruikt in dumptrucks en tractoren van merken als Shaanxi Automobile, Dongfeng, Foton en JAC.
Gegevens over de tandwielverhouding
Dit model beschikt meestal over een synchronisator, wat resulteert in een meer gelijkmatige verdeling van versnellingsverhoudingen, wat helpt om het brandstofverbruik te verbeteren:
1e versnelling: 11.031 (sommige varianten, zoals de 9JS150 TA-B, hebben een ratio van 12.565)
Top Gear (9e versnelling): 0.733
Terugversnelling: 13.137
| Productnaam | Transmissieconstructie |
|---|---|
| Deelnummer | 9JS150T-B |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 295 kg |
| Afmetingen | 1150 x 750 x 850 mm |
![]()