| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Parça Adı: İkincil Yağ Pompası veya İki Kademeli Yağ Pompası.
Ana Amaç: Motor yağlama sistemlerinde, çeşitli çalışma koşullarında yağlama yağının stabil dolaşımını sağlamak için kullanılır.
| Ürün Adı | İki kademeli yağ pompası |
|---|---|
| Parça Numarası | 1001862862 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 12 kg |
| Boyutlar | 380x380X200mm |
Sipariş ve Gönderim Bilgileri
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Parça Adı: İkincil Yağ Pompası veya İki Kademeli Yağ Pompası.
Ana Amaç: Motor yağlama sistemlerinde, çeşitli çalışma koşullarında yağlama yağının stabil dolaşımını sağlamak için kullanılır.
| Ürün Adı | İki kademeli yağ pompası |
|---|---|
| Parça Numarası | 1001862862 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 12 kg |
| Boyutlar | 380x380X200mm |
Sipariş ve Gönderim Bilgileri