| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
DZ9112230166, özellikle Shacman ağır kamyonları için tasarlanmış bir debriyaj güçlendirici.
Temel Ürün Bilgisi
• Ana işlev: Hidrolik olarak çalıştırılan bir debriyaj mekanizmasına monte edilmiş, sürücünün debriyaj pedalını basması için gereken kuvveti azaltmak için pnevmatik yardım kullanır.vites değişimini kolaylaştırmak ve daha düzgün hale getirmek.
• Uygulanabilir Araçlar: F2000, F3000, M3000, X3000 ve H3000 gibi modeller de dahil olmak üzere Shaanxi Automobile Delong serisi kamyonlarında esas olarak kullanılır.
• Uyumluluk: Bazı uygulamalarda, Sinotruk'un HOWO ve Steyr ağır kamyon markalarıyla da uyumludur.
| Ürün Adı | Kablo güçlendirici |
|---|---|
| Bölüm Numarası | DZ9112230166 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 3 kg |
| Boyutları | 310 x 130 x 130 mm |
Sipariş ve Nakliye Bilgisi
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
DZ9112230166, özellikle Shacman ağır kamyonları için tasarlanmış bir debriyaj güçlendirici.
Temel Ürün Bilgisi
• Ana işlev: Hidrolik olarak çalıştırılan bir debriyaj mekanizmasına monte edilmiş, sürücünün debriyaj pedalını basması için gereken kuvveti azaltmak için pnevmatik yardım kullanır.vites değişimini kolaylaştırmak ve daha düzgün hale getirmek.
• Uygulanabilir Araçlar: F2000, F3000, M3000, X3000 ve H3000 gibi modeller de dahil olmak üzere Shaanxi Automobile Delong serisi kamyonlarında esas olarak kullanılır.
• Uyumluluk: Bazı uygulamalarda, Sinotruk'un HOWO ve Steyr ağır kamyon markalarıyla da uyumludur.
| Ürün Adı | Kablo güçlendirici |
|---|---|
| Bölüm Numarası | DZ9112230166 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 3 kg |
| Boyutları | 310 x 130 x 130 mm |
Sipariş ve Nakliye Bilgisi