| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
De DZ9112230166 is een koppelingsbooster die speciaal is ontworpen voor Shacman zware vrachtwagens.
Kernproductinformatie
• Hoofdfunctie: geïnstalleerd in een hydraulisch bediend koppelmeganisme, gebruikt het pneumatische hulp om de kracht te verminderen die nodig is om het koppelpedaal te drukken,het versnellingsschakelen gemakkelijker en soepeler maken.
• Toepasselijke voertuigen: voornamelijk gebruikt in vrachtwagens van de Shaanxi Automobile Delong-serie, met inbegrip van modellen zoals F2000, F3000, M3000, X3000 en H3000.
• Compatibiliteit: In sommige toepassingen is het ook compatibel met de zware vrachtwagenmerken HOWO en Steyr.
| Productnaam | Clutchbooster |
|---|---|
| Deelnummer | DZ9112230166 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 3 kg |
| Afmetingen | 310 x 130 x 130 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
De DZ9112230166 is een koppelingsbooster die speciaal is ontworpen voor Shacman zware vrachtwagens.
Kernproductinformatie
• Hoofdfunctie: geïnstalleerd in een hydraulisch bediend koppelmeganisme, gebruikt het pneumatische hulp om de kracht te verminderen die nodig is om het koppelpedaal te drukken,het versnellingsschakelen gemakkelijker en soepeler maken.
• Toepasselijke voertuigen: voornamelijk gebruikt in vrachtwagens van de Shaanxi Automobile Delong-serie, met inbegrip van modellen zoals F2000, F3000, M3000, X3000 en H3000.
• Compatibiliteit: In sommige toepassingen is het ook compatibel met de zware vrachtwagenmerken HOWO en Steyr.
| Productnaam | Clutchbooster |
|---|---|
| Deelnummer | DZ9112230166 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 3 kg |
| Afmetingen | 310 x 130 x 130 mm |
Bestel- en verzendinformatie