| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ9100440045 is een voorremplaat voor Shacman zware vrachtwagens.
Productkerninformatie: Naam van het onderdeel: voorremkussels / wrijvingskoppel.
Toepasselijke merken: voornamelijk gebruikt in Shacman-trucks, ook compatibel met sommige modellen van Sinotruk, Foton en Dongfeng.
Toepasselijke modellen: Shacman Delong-serie, met inbegrip van X3000, X5000, X6000, F3000, M3000, enz.
| Productnaam | remplakken |
|---|---|
| Deelnummer | DZ9100440045 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2.7 kg |
| Afmetingen | 250 x 120 x 80 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ9100440045 is een voorremplaat voor Shacman zware vrachtwagens.
Productkerninformatie: Naam van het onderdeel: voorremkussels / wrijvingskoppel.
Toepasselijke merken: voornamelijk gebruikt in Shacman-trucks, ook compatibel met sommige modellen van Sinotruk, Foton en Dongfeng.
Toepasselijke modellen: Shacman Delong-serie, met inbegrip van X3000, X5000, X6000, F3000, M3000, enz.
| Productnaam | remplakken |
|---|---|
| Deelnummer | DZ9100440045 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2.7 kg |
| Afmetingen | 250 x 120 x 80 mm |
Bestel- en verzendinformatie