| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
DZ9100440045 to zestaw przednich płytek hamulcowych dla ciężarówek typu Shacman.
Podstawowe informacje dotyczące produktu: Nazwa części: przednie osłony hamulcowe / zespół bloków tarcia.
Zastosowane marki: Używane głównie w ciężarówkach Shacman, kompatybilne również z niektórymi modelami od Sinotruk, Foton i Dongfeng.
Stosowne modele: seria Shacman Delong, w tym X3000, X5000, X6000, F3000, M3000, itp.
| Nazwa produktu | podkładki hamulcowe |
|---|---|
| Numer części | DZ9100440045 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 20,7 kg |
| Wymiary | 250 x 120 x 80 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
DZ9100440045 to zestaw przednich płytek hamulcowych dla ciężarówek typu Shacman.
Podstawowe informacje dotyczące produktu: Nazwa części: przednie osłony hamulcowe / zespół bloków tarcia.
Zastosowane marki: Używane głównie w ciężarówkach Shacman, kompatybilne również z niektórymi modelami od Sinotruk, Foton i Dongfeng.
Stosowne modele: seria Shacman Delong, w tym X3000, X5000, X6000, F3000, M3000, itp.
| Nazwa produktu | podkładki hamulcowe |
|---|---|
| Numer części | DZ9100440045 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 20,7 kg |
| Wymiary | 250 x 120 x 80 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce