| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
81.50221.0535 i 81.50221.0540 to numery części wyściółek opon hamulcowych (płytki hamulcowe/opony hamulcowe) ciężarówek ciężarowych SHACMAN (takich jak serii F2000, F3000 i M3000).
Klasyfikacja materiału:
Materiał ceramiczny: Wysoka odporność na temperaturę, niski hałas i stosunkowo stabilna wydajność.
Asbest/materiał wolny od azbestu: tradycyjny materiał tarcia, stosunkowo niedrogi.
Materiał półmetalowy: Dobre rozpraszanie ciepła, odpowiednie do ciężkich obciążeń.
| Nazwa produktu | Obudowa hamulca |
|---|---|
| Numer części | 81.50221.0535 81.50221.0540 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 10 kg |
| Wymiary | 180 x 230 x 240 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
81.50221.0535 i 81.50221.0540 to numery części wyściółek opon hamulcowych (płytki hamulcowe/opony hamulcowe) ciężarówek ciężarowych SHACMAN (takich jak serii F2000, F3000 i M3000).
Klasyfikacja materiału:
Materiał ceramiczny: Wysoka odporność na temperaturę, niski hałas i stosunkowo stabilna wydajność.
Asbest/materiał wolny od azbestu: tradycyjny materiał tarcia, stosunkowo niedrogi.
Materiał półmetalowy: Dobre rozpraszanie ciepła, odpowiednie do ciężkich obciążeń.
| Nazwa produktu | Obudowa hamulca |
|---|---|
| Numer części | 81.50221.0535 81.50221.0540 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 10 kg |
| Wymiary | 180 x 230 x 240 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce