| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
DZ95189363021 jest kluczowym elementem układu hamulcowego w ciężkich samochodach ciężarowych SHACMAN (takich jak seria X3000, X5000, M3000, F3000 itp.). Jego potoczna nazwa to komora hamulca ze sprężyną membranową (często nazywana także „akumulatorem energii” lub „cylindrem hamulca tylnego”).
Podstawowe parametry i funkcje
• Nazwa produktu: Komora hamulca ze sprężyną membranową
• Numer modelu: 27/30-223 (niektóre materiały oznaczają go jako 27-30-223)
• Odpowiednie pojazdy: Stosowane głównie w różnych modelach ciężkich samochodów ciężarowych SHACMAN, kompatybilne również z niektórymi modelami pojazdów Sinotruk.
• Główne funkcje: Zapewnia hamowanie robocze, hamowanie postojowe (hamulec ręczny) i hamowanie awaryjne. Sprężyna automatycznie blokuje hamulec w przypadku utraty ciśnienia powietrza, zapewniając bezpieczeństwo parkowania pojazdu.
| Nazwa produktu | Komora hamulca sprężynowego |
|---|---|
| Numer części | DZ95189363021 |
| Stan | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Norma jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikat Jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 10 kg |
| Wymiary | 350 x 280 x 280 mm |
Informacje o zamawianiu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
DZ95189363021 jest kluczowym elementem układu hamulcowego w ciężkich samochodach ciężarowych SHACMAN (takich jak seria X3000, X5000, M3000, F3000 itp.). Jego potoczna nazwa to komora hamulca ze sprężyną membranową (często nazywana także „akumulatorem energii” lub „cylindrem hamulca tylnego”).
Podstawowe parametry i funkcje
• Nazwa produktu: Komora hamulca ze sprężyną membranową
• Numer modelu: 27/30-223 (niektóre materiały oznaczają go jako 27-30-223)
• Odpowiednie pojazdy: Stosowane głównie w różnych modelach ciężkich samochodów ciężarowych SHACMAN, kompatybilne również z niektórymi modelami pojazdów Sinotruk.
• Główne funkcje: Zapewnia hamowanie robocze, hamowanie postojowe (hamulec ręczny) i hamowanie awaryjne. Sprężyna automatycznie blokuje hamulec w przypadku utraty ciśnienia powietrza, zapewniając bezpieczeństwo parkowania pojazdu.
| Nazwa produktu | Komora hamulca sprężynowego |
|---|---|
| Numer części | DZ95189363021 |
| Stan | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Norma jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikat Jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 10 kg |
| Wymiary | 350 x 280 x 280 mm |
Informacje o zamawianiu i wysyłce