| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
9347141610 is het onderdeelnummer van een viercircuitsbeschermingsklep van WABCO.
Dit onderdeel is een kernonderdeel van het luchtremsysteem voor zware vrachtwagens.of hulpapparatuur) lekken of storingen, kunnen de andere schakelingen nog steeds de nodige druk handhaven om de remveiligheid te waarborgen.
Kernspecificaties en parameters
De belangrijkste parameters van dit deel zijn als volgt:
• Maximale werkdruk: 10,0 bar
• Openingsdruk:
• Circuit 21/22: 6,5 bar
• Circuit 23: 7,5 bar
• Circuit 24: 6,5 bar
• Interface draad: typisch M22 x 1.5
• Werktemperatuur: -40°C tot +65°C of +90°C
| Productnaam | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Deelnummer | 9347141610 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Afmetingen | 110 x 90 x 86 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
9347141610 is het onderdeelnummer van een viercircuitsbeschermingsklep van WABCO.
Dit onderdeel is een kernonderdeel van het luchtremsysteem voor zware vrachtwagens.of hulpapparatuur) lekken of storingen, kunnen de andere schakelingen nog steeds de nodige druk handhaven om de remveiligheid te waarborgen.
Kernspecificaties en parameters
De belangrijkste parameters van dit deel zijn als volgt:
• Maximale werkdruk: 10,0 bar
• Openingsdruk:
• Circuit 21/22: 6,5 bar
• Circuit 23: 7,5 bar
• Circuit 24: 6,5 bar
• Interface draad: typisch M22 x 1.5
• Werktemperatuur: -40°C tot +65°C of +90°C
| Productnaam | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Deelnummer | 9347141610 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Afmetingen | 110 x 90 x 86 mm |
Bestel- en verzendinformatie