| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
HD9500944000 is het OEM-onderdeelnummer voor een automatische remafstelarm (ook algemeen bekend als automatische afstelarm of automatische afsteller) die wordt gebruikt in zware vrachtwagens.
Kernfuncties en voordelen
• Automatische aanpassing van de speling: Naarmate de remblokken slijten, past dit onderdeel automatisch de speling tussen de remschoenen en de remtrommel aan, zodat de remmen altijd in optimale staat verkeren.
• Veiligheid: Handhaaft constante remprestaties, verkort de remweg en voorkomt remstoringen als gevolg van te grote speling.
• Minder onderhoud: Vergeleken met handmatige verstelarmen vermindert dit de noodzaak van frequente handmatige inspecties en aanpassingen, waardoor de onderhoudskosten dalen.
| Productnaam | Rem automatische afstelarm |
|---|---|
| Onderdeelnummer | HD9500944000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Afmetingen | 250 x 150 x 80 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
HD9500944000 is het OEM-onderdeelnummer voor een automatische remafstelarm (ook algemeen bekend als automatische afstelarm of automatische afsteller) die wordt gebruikt in zware vrachtwagens.
Kernfuncties en voordelen
• Automatische aanpassing van de speling: Naarmate de remblokken slijten, past dit onderdeel automatisch de speling tussen de remschoenen en de remtrommel aan, zodat de remmen altijd in optimale staat verkeren.
• Veiligheid: Handhaaft constante remprestaties, verkort de remweg en voorkomt remstoringen als gevolg van te grote speling.
• Minder onderhoud: Vergeleken met handmatige verstelarmen vermindert dit de noodzaak van frequente handmatige inspecties en aanpassingen, waardoor de onderhoudskosten dalen.
| Productnaam | Rem automatische afstelarm |
|---|---|
| Onderdeelnummer | HD9500944000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Afmetingen | 250 x 150 x 80 mm |
Bestel- en verzendinformatie