| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
WG9931477220 is het onderdeelnummer voor de motorcilinderassemblage van de zware vrachtwagens van de HOWO T7H-serie, vervaardigd door Sinotruk.Dit onderdeel is een kernonderdeel van het stuur- of hydraulisch systeem van de vrachtwagen.
Kernproductinformatie
• Productnaam: Krachtcilinder Assy / Krachtcilinder
• Toepasselijke voertuigen: voornamelijk gebruikt in HOWO T7H, SITRAK C7H/G7H en HOWO TX7 serie voertuigen.
• Merk: China National Heavy Duty Truck Group (SINOTRUK / HOWO).
• Oorsprong: Jinan, Shandong, China (hoofdkwartier van Sinotruk).
| Productnaam | Montage van de motorcilinder |
|---|---|
| Deelnummer | WG9931477220 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 5 kg |
| Afmetingen | 450 x 150 x 150 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
WG9931477220 is het onderdeelnummer voor de motorcilinderassemblage van de zware vrachtwagens van de HOWO T7H-serie, vervaardigd door Sinotruk.Dit onderdeel is een kernonderdeel van het stuur- of hydraulisch systeem van de vrachtwagen.
Kernproductinformatie
• Productnaam: Krachtcilinder Assy / Krachtcilinder
• Toepasselijke voertuigen: voornamelijk gebruikt in HOWO T7H, SITRAK C7H/G7H en HOWO TX7 serie voertuigen.
• Merk: China National Heavy Duty Truck Group (SINOTRUK / HOWO).
• Oorsprong: Jinan, Shandong, China (hoofdkwartier van Sinotruk).
| Productnaam | Montage van de motorcilinder |
|---|---|
| Deelnummer | WG9931477220 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 5 kg |
| Afmetingen | 450 x 150 x 150 mm |
Bestel- en verzendinformatie