| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
WG9931477220 jest numerem części zespołu cylindra napędowego ciężarówek ciężarowych serii HOWO T7H wytwarzanych przez firmę Sinotruk.Komponent ten jest podstawową częścią układu kierowniczego lub hydraulicznego ciężarówki.
Podstawowe informacje o produkcie
• Nazwa produktu: Silnik Assy / Silnik silnikowy
• Podlegające zastosowaniu pojazdy: stosowane głównie w pojazdach serii HOWO T7H, SITRAK C7H/G7H i HOWO TX7.
• Marka: China National Heavy Duty Truck Group (SINOTRUK / HOWO).
• Miejsce pochodzenia: Jinan, Shandong, Chiny (siedziba główna Sinotruk).
| Nazwa produktu | Zestaw cylindrów mocy |
|---|---|
| Numer części | WG9931477220 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 5 kg |
| Wymiary | 450 x 150 x 150 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
WG9931477220 jest numerem części zespołu cylindra napędowego ciężarówek ciężarowych serii HOWO T7H wytwarzanych przez firmę Sinotruk.Komponent ten jest podstawową częścią układu kierowniczego lub hydraulicznego ciężarówki.
Podstawowe informacje o produkcie
• Nazwa produktu: Silnik Assy / Silnik silnikowy
• Podlegające zastosowaniu pojazdy: stosowane głównie w pojazdach serii HOWO T7H, SITRAK C7H/G7H i HOWO TX7.
• Marka: China National Heavy Duty Truck Group (SINOTRUK / HOWO).
• Miejsce pochodzenia: Jinan, Shandong, Chiny (siedziba główna Sinotruk).
| Nazwa produktu | Zestaw cylindrów mocy |
|---|---|
| Numer części | WG9931477220 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 5 kg |
| Wymiary | 450 x 150 x 150 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce