| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 PCs |
Belangrijkste specificaties
•Cilinderinhoud: 11,05 liter
• Maximaal vermogen: 312 kW (circa 420 pk)
• Nominaal toerental: 1900 tpm
• Maximaal koppel: 1900 - 2100 N·m (pieken bij 1100-1400 tpm)
• Emissienorm: voldoet aan de China V-emissienormen (geïdentificeerd door "E51" in het modelnummer, waarbij E5 staat voor China V en 1 voor het versienummer)
• Cilinderopstelling: zescilinder-in-lijn, viertaktmotor, vier airbags per cilinder
• Inlaatmethode: turbocompressor en intercooler
Technische kenmerken
•Brandstofsysteem: Maakt gebruik van een elektronisch common-rail-injectiesysteem onder hoge druk.
• Structureel ontwerp: Maakt gebruik van een ontwerp met bovenliggende nokkenas (OHC), waardoor de efficiëntie van de kleppentrein en de structurele betrouwbaarheid worden verbeterd.
• Emissietechnologie: Voldoet hoofdzakelijk aan de emissienormen van China V via SCR-nabehandelingstechnologie (Selective Catalytic Reduction).
• Duurzaamheid: bekend als motor met "gouden cilinderinhoud", met een ontworpen B10-levensduur van maximaal 1,2 miljoen kilometer.
| Productnaam | Motor montage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | CA6DM2-42E51 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 830 kg |
| Afmeting | 1365 × 773 × 1192 mm |
![]()
![]()
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 PCs |
Belangrijkste specificaties
•Cilinderinhoud: 11,05 liter
• Maximaal vermogen: 312 kW (circa 420 pk)
• Nominaal toerental: 1900 tpm
• Maximaal koppel: 1900 - 2100 N·m (pieken bij 1100-1400 tpm)
• Emissienorm: voldoet aan de China V-emissienormen (geïdentificeerd door "E51" in het modelnummer, waarbij E5 staat voor China V en 1 voor het versienummer)
• Cilinderopstelling: zescilinder-in-lijn, viertaktmotor, vier airbags per cilinder
• Inlaatmethode: turbocompressor en intercooler
Technische kenmerken
•Brandstofsysteem: Maakt gebruik van een elektronisch common-rail-injectiesysteem onder hoge druk.
• Structureel ontwerp: Maakt gebruik van een ontwerp met bovenliggende nokkenas (OHC), waardoor de efficiëntie van de kleppentrein en de structurele betrouwbaarheid worden verbeterd.
• Emissietechnologie: Voldoet hoofdzakelijk aan de emissienormen van China V via SCR-nabehandelingstechnologie (Selective Catalytic Reduction).
• Duurzaamheid: bekend als motor met "gouden cilinderinhoud", met een ontworpen B10-levensduur van maximaal 1,2 miljoen kilometer.
| Productnaam | Motor montage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | CA6DM2-42E51 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 830 kg |
| Afmeting | 1365 × 773 × 1192 mm |
![]()
![]()
Bestel- en verzendinformatie