| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Kernproductinformatie
• Onderdeelnaam:Instrumentenpaneel, instrumentenpaneel
• Toepasselijke voertuigmodellen:Voornamelijk gebruikt in vrachtwagens uit de FAW Jiefang J5-serie (zoals J5P en J5M).
• Belangrijkste functies:Integreert snelheidsmeter, toerenteller en verschillende indicatielampjes voor de voertuigstatus.
| Productnaam | Dashboard |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 3801010-D9872 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Afmetingen | 410X220X125mm |
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Kernproductinformatie
• Onderdeelnaam:Instrumentenpaneel, instrumentenpaneel
• Toepasselijke voertuigmodellen:Voornamelijk gebruikt in vrachtwagens uit de FAW Jiefang J5-serie (zoals J5P en J5M).
• Belangrijkste functies:Integreert snelheidsmeter, toerenteller en verschillende indicatielampjes voor de voertuigstatus.
| Productnaam | Dashboard |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 3801010-D9872 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Afmetingen | 410X220X125mm |
![]()