| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Kernspecificaties en details
Toepasselijke voertuigen en motoren:Dit onderdeel wordt voornamelijk gebruikt in vrachtwagens van de FAW Jiefang J7-serie die zijn uitgerust met de CA6DM3 (M66) -motor.
Functies en toepassingen:
Verzegeling:Het maakt een strak afdichting tussen de cilinderkop en het cilinderblok, waardoor koelmiddel, motorolie en verbrandingsgassen niet kunnen lekken.
Duurzaamheid:Het is ontworpen voor zware vrachtwagens en kan bestand zijn tegen de hoge temperaturen en druk die tijdens de werking van de motor ontstaan.
| Productnaam | Gaskets voor de cilinderkop |
|---|---|
| Deelnummer | 1003020AM6G-0000Y |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1.15 kg |
| Afmetingen | 1040 x 225 x 3 mm |
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Kernspecificaties en details
Toepasselijke voertuigen en motoren:Dit onderdeel wordt voornamelijk gebruikt in vrachtwagens van de FAW Jiefang J7-serie die zijn uitgerust met de CA6DM3 (M66) -motor.
Functies en toepassingen:
Verzegeling:Het maakt een strak afdichting tussen de cilinderkop en het cilinderblok, waardoor koelmiddel, motorolie en verbrandingsgassen niet kunnen lekken.
Duurzaamheid:Het is ontworpen voor zware vrachtwagens en kan bestand zijn tegen de hoge temperaturen en druk die tijdens de werking van de motor ontstaan.
| Productnaam | Gaskets voor de cilinderkop |
|---|---|
| Deelnummer | 1003020AM6G-0000Y |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1.15 kg |
| Afmetingen | 1040 x 225 x 3 mm |
![]()