| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Temel Özellikler ve Ayrıntılar
Uygulanabilir Araçlar ve Motorlar:Bu parça öncelikle CA6DM3 (M66) motorla donatılmış FAW Jiefang J7 serisi kamyonlarda kullanılır.
İşlevler ve kullanımlar:
Sızdırmazlık:Silindir kafası ile silindir bloğu arasında sıkı bir sızdırmazlık oluşturarak soğutma sıvısının, motor yağının ve yanma gazlarının sızmasını önler.
Dayanıklılık:Ağır hizmet kamyonları için tasarlanan bu ürün, motorun çalışması sırasında oluşan yüksek sıcaklıklara ve basınçlara dayanabilir.
| Ürün Adı | Silindir Kapak Contası |
|---|---|
| Parça Numarası | 1003020AM6G-0000Y |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1,15 kg |
| Boyutlar | 1040X225X3 mm |
![]()
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Temel Özellikler ve Ayrıntılar
Uygulanabilir Araçlar ve Motorlar:Bu parça öncelikle CA6DM3 (M66) motorla donatılmış FAW Jiefang J7 serisi kamyonlarda kullanılır.
İşlevler ve kullanımlar:
Sızdırmazlık:Silindir kafası ile silindir bloğu arasında sıkı bir sızdırmazlık oluşturarak soğutma sıvısının, motor yağının ve yanma gazlarının sızmasını önler.
Dayanıklılık:Ağır hizmet kamyonları için tasarlanan bu ürün, motorun çalışması sırasında oluşan yüksek sıcaklıklara ve basınçlara dayanabilir.
| Ürün Adı | Silindir Kapak Contası |
|---|---|
| Parça Numarası | 1003020AM6G-0000Y |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1,15 kg |
| Boyutlar | 1040X225X3 mm |
![]()