| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Fonksiyonel özellikler
Hız ölçümü doğru:Elektromanyetik indüksiyon veya Hall etkisi ilkelerini kullanarak, araç iletim sistemindeki ilgili bileşenlerle, örneğin iletim çıkış şaftı vb.Aracın anlık hızı doğru ölçülmüştür., ve bir elektrik sinyali haline dönüştürüldü ve aracın elektronik kontrol ünitesine (ECU) iletildi.
Istikrarlı sinyal iletimi:İyi bir müdahale karşıtı yeteneğine sahiptir ve aracın karmaşık elektromanyetik ortamında istikrarlı bir şekilde çalışabilir ve hız sinyalinin ECU'ya doğru bir şekilde iletilmesini sağlar.Aracın hızölçerini göstermek için güvenilir bir temel oluşturur, hız kontrolü, otomatik şanzıman vites kontrolü vb.
Güvenlik garantisi:Ayrıca, aracın güvenlik sisteminde de önemli bir rol oynar. Örneğin, kilitlenme karşıt fren sistemi (ABS) ve elektronik istikrar programı (ESP) gibi sistemlerde,Aracın zamanında ve doğru hız sinyalleri, sistemin aracın sürüş durumunu daha iyi değerlendirmesine yardımcı olur., ilgili kontrol önlemleri almak ve araç sürüşünün güvenliğini artırmak için.
| Ürün Adı | Araç Hız Sensörü |
|---|---|
| Bölüm Numarası | DL-LG-901B-YT |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boyutları | 100 x 50 x 50 mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Fonksiyonel özellikler
Hız ölçümü doğru:Elektromanyetik indüksiyon veya Hall etkisi ilkelerini kullanarak, araç iletim sistemindeki ilgili bileşenlerle, örneğin iletim çıkış şaftı vb.Aracın anlık hızı doğru ölçülmüştür., ve bir elektrik sinyali haline dönüştürüldü ve aracın elektronik kontrol ünitesine (ECU) iletildi.
Istikrarlı sinyal iletimi:İyi bir müdahale karşıtı yeteneğine sahiptir ve aracın karmaşık elektromanyetik ortamında istikrarlı bir şekilde çalışabilir ve hız sinyalinin ECU'ya doğru bir şekilde iletilmesini sağlar.Aracın hızölçerini göstermek için güvenilir bir temel oluşturur, hız kontrolü, otomatik şanzıman vites kontrolü vb.
Güvenlik garantisi:Ayrıca, aracın güvenlik sisteminde de önemli bir rol oynar. Örneğin, kilitlenme karşıt fren sistemi (ABS) ve elektronik istikrar programı (ESP) gibi sistemlerde,Aracın zamanında ve doğru hız sinyalleri, sistemin aracın sürüş durumunu daha iyi değerlendirmesine yardımcı olur., ilgili kontrol önlemleri almak ve araç sürüşünün güvenliğini artırmak için.
| Ürün Adı | Araç Hız Sensörü |
|---|---|
| Bölüm Numarası | DL-LG-901B-YT |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boyutları | 100 x 50 x 50 mm |