| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
DZ96189584764, SHACMAN serisi ağır kamyonlar için orijinal ekipman üreticisi (OEM) parça numarasıdır.Özellikle ana kapı kontrol düğmesi için (genellikle sürücü yan penceresi düzenleyicisi düğmesi veya merkezi kilitleme kombinasyon düğmesi olarak da adlandırılır).
Ürün Ayrıntıları ve İşlevleri
• Ürün Adı: Ana Kapı Kontrol Anahtar (merkezi kilitleme ve elektrik ayarlama işlevleri ile).
• Uygulanabilir Modeller: Başlıca olarak yeni SHACMAN M3000 serisi modellerinde kullanılır, aynı zamanda F3000, X3000, M2000 ve diğer ağır kamyon kabinleriyle uyumludur.
• Ana işlevleri:
• Sürücünün ve yolcunun yan camlarının kaldırılmasını ve indirilmesini kontrol eder.
• Entegre merkezi kilitleme anahtarı fonksiyonu.
• Bazı versiyonlar arka görüş aynalarının elektrikle ayarlanmasını destekler.
Ürün Özellikleri
| Ürün Adı | Ana kapı anahtarı |
|---|---|
| Bölüm Numarası | DZ96189584764 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boyutları | 220 x 90 x 80 mm |
Sipariş ve Nakliye Bilgisi
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
DZ96189584764, SHACMAN serisi ağır kamyonlar için orijinal ekipman üreticisi (OEM) parça numarasıdır.Özellikle ana kapı kontrol düğmesi için (genellikle sürücü yan penceresi düzenleyicisi düğmesi veya merkezi kilitleme kombinasyon düğmesi olarak da adlandırılır).
Ürün Ayrıntıları ve İşlevleri
• Ürün Adı: Ana Kapı Kontrol Anahtar (merkezi kilitleme ve elektrik ayarlama işlevleri ile).
• Uygulanabilir Modeller: Başlıca olarak yeni SHACMAN M3000 serisi modellerinde kullanılır, aynı zamanda F3000, X3000, M2000 ve diğer ağır kamyon kabinleriyle uyumludur.
• Ana işlevleri:
• Sürücünün ve yolcunun yan camlarının kaldırılmasını ve indirilmesini kontrol eder.
• Entegre merkezi kilitleme anahtarı fonksiyonu.
• Bazı versiyonlar arka görüş aynalarının elektrikle ayarlanmasını destekler.
Ürün Özellikleri
| Ürün Adı | Ana kapı anahtarı |
|---|---|
| Bölüm Numarası | DZ96189584764 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boyutları | 220 x 90 x 80 mm |
Sipariş ve Nakliye Bilgisi