| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Ürün Özellikleri
| Ürün Adı | Merkezi elektrik kutusu |
|---|---|
| Parça Numarası | DZ97189584341 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Belgelendirmesi | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2,6 kg |
| Boyutlar | 300x250X150mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Ürün Özellikleri
| Ürün Adı | Merkezi elektrik kutusu |
|---|---|
| Parça Numarası | DZ97189584341 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Belgelendirmesi | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2,6 kg |
| Boyutlar | 300x250X150mm |