| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
2843414X öncelikle ağır hizmet kamyon motorlarında kullanılan bir turboşarjı ifade eder.
Ürün Temel Bilgileri
Ana Kullanım: Öncelikle Shacman X3000 serisi ağır kamyonlar için emme ve egzoz sistemi aksesuarı olarak kullanılır.
Ortak Markalar: Satış sonrası pazarında ortak markalar arasında Fast and Forward yer almaktadır.
| Ürün Adı | Turboşarj |
|---|---|
| Parça Numarası | 2843414X |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 18 kg |
| Boyutlar | 300x300X350 mm |
Sipariş ve Gönderim Bilgileri
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
2843414X öncelikle ağır hizmet kamyon motorlarında kullanılan bir turboşarjı ifade eder.
Ürün Temel Bilgileri
Ana Kullanım: Öncelikle Shacman X3000 serisi ağır kamyonlar için emme ve egzoz sistemi aksesuarı olarak kullanılır.
Ortak Markalar: Satış sonrası pazarında ortak markalar arasında Fast and Forward yer almaktadır.
| Ürün Adı | Turboşarj |
|---|---|
| Parça Numarası | 2843414X |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 18 kg |
| Boyutlar | 300x300X350 mm |
Sipariş ve Gönderim Bilgileri