| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
1601310-99A, FAW Jiefang (FAW) ağır yük kamyonlarında kullanılan bir debriyaj basınç plaka montajıdır.
Ürün Ayrıntıları
• Uygulanabilir Araçlar: Temel olarak FAW Jiefang J6 serisi kamyonlarında kullanılır. Weichai WP3N motorlarıyla donatılmış bazı modellerle de uyumlu olabilir.
• Fonksiyon: Güç sisteminin kilit bir bileşeni olarak, motor ve vites kutusunun arasındaki gücü çalıştırmaktan ve çalıştırmaktan sorumludur.
• Spesifikasyonlar: Bu basınç plakaları serisi (örneğin 1601310 serisi) genellikle 330mm, 350mm veya 430mm gibi farklı çaplı özelliklerde gelir.Özel alt model ve uygulamaya bağlı olarak.
| Ürün Adı | Kablo basınç plağı |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 1601310-99A |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 41 KG |
| Boyutları | 515 x 515 x 85 mm |
Sipariş ve Nakliye Bilgisi
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
1601310-99A, FAW Jiefang (FAW) ağır yük kamyonlarında kullanılan bir debriyaj basınç plaka montajıdır.
Ürün Ayrıntıları
• Uygulanabilir Araçlar: Temel olarak FAW Jiefang J6 serisi kamyonlarında kullanılır. Weichai WP3N motorlarıyla donatılmış bazı modellerle de uyumlu olabilir.
• Fonksiyon: Güç sisteminin kilit bir bileşeni olarak, motor ve vites kutusunun arasındaki gücü çalıştırmaktan ve çalıştırmaktan sorumludur.
• Spesifikasyonlar: Bu basınç plakaları serisi (örneğin 1601310 serisi) genellikle 330mm, 350mm veya 430mm gibi farklı çaplı özelliklerde gelir.Özel alt model ve uygulamaya bağlı olarak.
| Ürün Adı | Kablo basınç plağı |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 1601310-99A |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 41 KG |
| Boyutları | 515 x 515 x 85 mm |
Sipariş ve Nakliye Bilgisi