| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
WG9718710002HOWO, T7H ve ağır hizmet kamyonları için orijinal Sinotruk 24 volt elektrikli kornadır.WG9718710002korna, maksimum uyarı için ayırt edici bir ses ile birlikte güçlü bir 370Hz ton (DERU / 24V / 370Hz olarak işaretlenmiştir) üretir. Dayanıklı çelik gövde, hava koşullarına dayanıklı diyafram ve korozyona dayanıklı terminallerle üretilen bu cihaz, her türlü hava koşulunda güvenilir çalışmayı garanti eder. Bu orijinal parça, ses çıkışı, akım çekimi ve dayanıklılık açısından katı OE standartlarını karşılayarak güvenlik ve uyumluluk sağlar.
| Ürün Adı | Havza Şeklinde Elektrikli Korna |
|---|---|
| Parça Numarası | WG9718710002 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 0,35 kg |
| Boyutlar | 110X110X60mm |
![]()
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
WG9718710002HOWO, T7H ve ağır hizmet kamyonları için orijinal Sinotruk 24 volt elektrikli kornadır.WG9718710002korna, maksimum uyarı için ayırt edici bir ses ile birlikte güçlü bir 370Hz ton (DERU / 24V / 370Hz olarak işaretlenmiştir) üretir. Dayanıklı çelik gövde, hava koşullarına dayanıklı diyafram ve korozyona dayanıklı terminallerle üretilen bu cihaz, her türlü hava koşulunda güvenilir çalışmayı garanti eder. Bu orijinal parça, ses çıkışı, akım çekimi ve dayanıklılık açısından katı OE standartlarını karşılayarak güvenlik ve uyumluluk sağlar.
| Ürün Adı | Havza Şeklinde Elektrikli Korna |
|---|---|
| Parça Numarası | WG9718710002 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 0,35 kg |
| Boyutlar | 110X110X60mm |
![]()