| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
WG9718710002jest oryginalnym 24-woltowym elektrycznym klaksonem Sinotruk dla HOWO, T7H i ciężarówek.WG9718710002z silnym dźwiękiem 370 Hz (oznaczony jako DERU / 24V / 370 Hz) z charakterystycznym dźwiękiem dla maksymalnej alarmowości.i końcówek odpornych na korozjęTa oryginalna część spełnia rygorystyczne standardy OE dotyczące mocy dźwiękowej, zużycia prądu i trwałości, zapewniając bezpieczeństwo i zgodność.
| Nazwa produktu | Róg elektryczny w kształcie basenu |
|---|---|
| Numer części | WG9718710002 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 0.35 kg |
| Wymiary | 110 X 110 X 60 mm |
![]()
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
WG9718710002jest oryginalnym 24-woltowym elektrycznym klaksonem Sinotruk dla HOWO, T7H i ciężarówek.WG9718710002z silnym dźwiękiem 370 Hz (oznaczony jako DERU / 24V / 370 Hz) z charakterystycznym dźwiękiem dla maksymalnej alarmowości.i końcówek odpornych na korozjęTa oryginalna część spełnia rygorystyczne standardy OE dotyczące mocy dźwiękowej, zużycia prądu i trwałości, zapewniając bezpieczeństwo i zgodność.
| Nazwa produktu | Róg elektryczny w kształcie basenu |
|---|---|
| Numer części | WG9718710002 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 0.35 kg |
| Wymiary | 110 X 110 X 60 mm |
![]()