| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Parça Detayları
• Geçerli Araç Modelleri:Öncelikle XCMG ağır hizmet kamyonlarında kullanılır.
• Parça Adı:Fren Pabucu Komplesi / Fren Pabucu
• Değiştirilebilir Numaralar:Bu iki sayı genellikle aynı fiziksel parçayı ifade eder. SQ ile başlayan numaralar genellikle XCMG'nin destekleyici aks üreticilerinin (Hande Axle gibi) parça numaralarıyla ilişkilendirilir.
• Ana İşlev:Kampanalı fren sisteminin önemli bir bileşeni olarak, fren kampanasıyla sürtünme yoluyla direnç oluşturarak aracın yavaşlamasını veya durmasını sağlar.
| Ürün Adı | Fren Pabucu Komplesi |
|---|---|
| Parça Numarası | 843502377K901/SQ3502377KQ01 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 40 kg |
| Boyutlar | 420X180X18mm |
![]()
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Parça Detayları
• Geçerli Araç Modelleri:Öncelikle XCMG ağır hizmet kamyonlarında kullanılır.
• Parça Adı:Fren Pabucu Komplesi / Fren Pabucu
• Değiştirilebilir Numaralar:Bu iki sayı genellikle aynı fiziksel parçayı ifade eder. SQ ile başlayan numaralar genellikle XCMG'nin destekleyici aks üreticilerinin (Hande Axle gibi) parça numaralarıyla ilişkilendirilir.
• Ana İşlev:Kampanalı fren sisteminin önemli bir bileşeni olarak, fren kampanasıyla sürtünme yoluyla direnç oluşturarak aracın yavaşlamasını veya durmasını sağlar.
| Ürün Adı | Fren Pabucu Komplesi |
|---|---|
| Parça Numarası | 843502377K901/SQ3502377KQ01 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 40 kg |
| Boyutlar | 420X180X18mm |
![]()