| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Szczegóły części
• Mające zastosowanie modele pojazdów:Używane głównie w ciężkich ciężarówkach XCMG.
• Nazwa części:Zestaw butów hamulcowych / buty hamulcowe
• Wymienne numery:Te dwa numery zwykle odnoszą się do tej samej części fizycznej. Numery zaczynające się od SQ są często związane z numerami części od producentów osi wspomagających XCMG (takich jak Hande Axle).
• Główną funkcję:Jako kluczowy element układu hamulcowego bębnowego generuje opór poprzez tarcie z bębnem hamulcowym, umożliwiając spowolnienie lub zatrzymanie pojazdu.
| Nazwa produktu | Zestaw butów hamulcowych |
|---|---|
| Numer części | Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 40 kg |
| Wymiary | 420 x 180 x 18 mm |
![]()
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Szczegóły części
• Mające zastosowanie modele pojazdów:Używane głównie w ciężkich ciężarówkach XCMG.
• Nazwa części:Zestaw butów hamulcowych / buty hamulcowe
• Wymienne numery:Te dwa numery zwykle odnoszą się do tej samej części fizycznej. Numery zaczynające się od SQ są często związane z numerami części od producentów osi wspomagających XCMG (takich jak Hande Axle).
• Główną funkcję:Jako kluczowy element układu hamulcowego bębnowego generuje opór poprzez tarcie z bębnem hamulcowym, umożliwiając spowolnienie lub zatrzymanie pojazdu.
| Nazwa produktu | Zestaw butów hamulcowych |
|---|---|
| Numer części | Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 40 kg |
| Wymiary | 420 x 180 x 18 mm |
![]()