| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Onderdeeldetails
• Toepasselijke voertuigmodellen:Wordt voornamelijk gebruikt in zware XCMG-vrachtwagens.
• Onderdeelnaam:Remschoenmontage/remschoen
• Verwisselbare nummers:Deze twee cijfers verwijzen meestal naar hetzelfde fysieke onderdeel. Nummers die beginnen met SQ worden vaak geassocieerd met onderdeelnummers van XCMG's fabrikanten van ondersteunende assen (zoals Hande Axle).
• Hoofdfunctie:Als belangrijk onderdeel van het trommelremsysteem genereert het weerstand door wrijving met de remtrommel, waardoor het voertuig kan vertragen of stoppen.
| Productnaam | Remschoenmontage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 843502377K901/SQ3502377KQ01 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 40 kg |
| Afmetingen | 420X180X18mm |
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Onderdeeldetails
• Toepasselijke voertuigmodellen:Wordt voornamelijk gebruikt in zware XCMG-vrachtwagens.
• Onderdeelnaam:Remschoenmontage/remschoen
• Verwisselbare nummers:Deze twee cijfers verwijzen meestal naar hetzelfde fysieke onderdeel. Nummers die beginnen met SQ worden vaak geassocieerd met onderdeelnummers van XCMG's fabrikanten van ondersteunende assen (zoals Hande Axle).
• Hoofdfunctie:Als belangrijk onderdeel van het trommelremsysteem genereert het weerstand door wrijving met de remtrommel, waardoor het voertuig kan vertragen of stoppen.
| Productnaam | Remschoenmontage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 843502377K901/SQ3502377KQ01 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 40 kg |
| Afmetingen | 420X180X18mm |
![]()