| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Anahtar parametreler:
Çalışma Voltajı:Tipik olarak 24V (ağır kamyon elektrik sistemleri için uygundur).
Malzeme:Tipik olarak yüksek dayanıklı mühendislik plastiklerinden ve standart metal motor bileşenlerinden üretilmiştir.
Ana fonksiyonları:Aracın kabinindeki hava dolaşımından, soğutmasından ve kış ısıtmasından sorumludur.
| Ürün Adı | Isıtma motoru bileşiği |
|---|---|
| Bölüm Numarası | DZ13241841114 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boyutları | 350 X 160 X 140 mm |
![]()
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Anahtar parametreler:
Çalışma Voltajı:Tipik olarak 24V (ağır kamyon elektrik sistemleri için uygundur).
Malzeme:Tipik olarak yüksek dayanıklı mühendislik plastiklerinden ve standart metal motor bileşenlerinden üretilmiştir.
Ana fonksiyonları:Aracın kabinindeki hava dolaşımından, soğutmasından ve kış ısıtmasından sorumludur.
| Ürün Adı | Isıtma motoru bileşiği |
|---|---|
| Bölüm Numarası | DZ13241841114 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boyutları | 350 X 160 X 140 mm |
![]()