| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 50 szt |
Charakterystyka produktu:
Pojemność ciężkiej pracy i dużego obciążenia: maksymalny moment obrotowy 1800 N·m, podwójna struktura wału pośredniego do rozkładu obciążenia i wzmocniona konstrukcja wału biegów,odpowiednie do scenariuszy ciężkich zadań, takich jak szerokokadłubowe dumpy górnicze.
Doskonała zdolność dostosowania do różnych warunków pracy: 7 biegów do przodu + 1 bieg do tyłu, niewielkie różnice w stosunku prędkości w niskim zakresie biegów i stosunek pierwszego biegu 9.14, zapewniając elastyczną moc wyjściową w skomplikowanych warunkach drogowych oraz prostą, łatwą w obsłudze obsługę.
Niezawodne, trwałe i łatwe w utrzymaniu: konstrukcja pojedynczego nadwozia bez dodatkowych skrzyń biegów powoduje niski wskaźnik awarii.w połączeniu z konstrukcją przeciwpoślizgową, zapewnia wygodną konserwację i wysoki czas pracy.
Zastosowane modele: XCMG
| Nazwa produktu | Szybka skrzynia biegów |
|---|---|
| Numer części | 7DS180 7DS200 8DS260 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 450 kg |
| Wymiary | 1200 mm × 600 mm × 600 mm |
![]()
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 50 szt |
Charakterystyka produktu:
Pojemność ciężkiej pracy i dużego obciążenia: maksymalny moment obrotowy 1800 N·m, podwójna struktura wału pośredniego do rozkładu obciążenia i wzmocniona konstrukcja wału biegów,odpowiednie do scenariuszy ciężkich zadań, takich jak szerokokadłubowe dumpy górnicze.
Doskonała zdolność dostosowania do różnych warunków pracy: 7 biegów do przodu + 1 bieg do tyłu, niewielkie różnice w stosunku prędkości w niskim zakresie biegów i stosunek pierwszego biegu 9.14, zapewniając elastyczną moc wyjściową w skomplikowanych warunkach drogowych oraz prostą, łatwą w obsłudze obsługę.
Niezawodne, trwałe i łatwe w utrzymaniu: konstrukcja pojedynczego nadwozia bez dodatkowych skrzyń biegów powoduje niski wskaźnik awarii.w połączeniu z konstrukcją przeciwpoślizgową, zapewnia wygodną konserwację i wysoki czas pracy.
Zastosowane modele: XCMG
| Nazwa produktu | Szybka skrzynia biegów |
|---|---|
| Numer części | 7DS180 7DS200 8DS260 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 450 kg |
| Wymiary | 1200 mm × 600 mm × 600 mm |
![]()