| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 50 stuks |
Productkenmerken:
Zwaar- en hoogbelastingsvermogen: maximaal inlaatkoppel van 1800 N·m, dubbele intermediaire asstructuur voor het verdelen van de belasting en versterkt versnellingsasontwerp,geschikt voor scenario's voor zware werkzaamheden, zoals breedbouwmijndumptrucks.
Uitstekende aanpassingsvermogen aan verschillende werkomstandigheden: 7 versnellingen naar voren + 1 versnellingsversnelling naar achteren, kleine verschillen in snelheidsverhouding in het lage versnellingsbereik en een eerste versnellingsverhouding van 9.14, die een flexibele vermogenstoename biedt in complexe wegomstandigheden en een eenvoudige, gebruiksvriendelijke bediening.
Betrouwbaar, duurzaam en eenvoudig te onderhouden: een enkellichameconstructie zonder hulpversnellingsbakken zorgt voor een laag storingspercentage.met een vermogen van meer dan 50 kW,, zorgt voor gemakkelijk onderhoud en een hoge uptime.
Toepasselijke modellen: XCMG
| Productnaam | FAST versnellingsbak |
|---|---|
| Deelnummer | 7DS180 7DS200 8DS260 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 450 kg |
| Afmetingen | 1200 mm × 600 mm × 600 mm |
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 50 stuks |
Productkenmerken:
Zwaar- en hoogbelastingsvermogen: maximaal inlaatkoppel van 1800 N·m, dubbele intermediaire asstructuur voor het verdelen van de belasting en versterkt versnellingsasontwerp,geschikt voor scenario's voor zware werkzaamheden, zoals breedbouwmijndumptrucks.
Uitstekende aanpassingsvermogen aan verschillende werkomstandigheden: 7 versnellingen naar voren + 1 versnellingsversnelling naar achteren, kleine verschillen in snelheidsverhouding in het lage versnellingsbereik en een eerste versnellingsverhouding van 9.14, die een flexibele vermogenstoename biedt in complexe wegomstandigheden en een eenvoudige, gebruiksvriendelijke bediening.
Betrouwbaar, duurzaam en eenvoudig te onderhouden: een enkellichameconstructie zonder hulpversnellingsbakken zorgt voor een laag storingspercentage.met een vermogen van meer dan 50 kW,, zorgt voor gemakkelijk onderhoud en een hoge uptime.
Toepasselijke modellen: XCMG
| Productnaam | FAST versnellingsbak |
|---|---|
| Deelnummer | 7DS180 7DS200 8DS260 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 450 kg |
| Afmetingen | 1200 mm × 600 mm × 600 mm |
![]()