| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Prestatiekenmerken
Snelle respons: het heeft een snelle responskarakteristiek en kan de in- en uitschakelacties in korte tijd voltooien, waardoor wordt voldaan aan de onmiddellijke vraag van het voertuig naar krachtoverbrenging onder verschillende rijomstandigheden, zoals frequent starten en stoppen onder drukke stedelijke wegomstandigheden, en kan snel reageren op de bediening van de bestuurder.
Hoge betrouwbaarheid: het maakt gebruik van hoogwaardige elektromagnetische materialen en slijtvaste koppelingsplaten, heeft een goede weerstand tegen hoge temperaturen en slijtvastheid, kan stabiel werken tijdens langdurig gebruik, vermindert de kans op storingen en zorgt voor de normale werking van het voertuig.
Energiebesparing en milieubescherming: door de transmissie en ontkoppeling van stroom nauwkeurig te regelen, wordt de efficiëntie van de krachtoverbrenging van het voertuig geoptimaliseerd en wordt het brandstofverbruik van de motor bij stationair toerental en onnodig vermogensverlies verminderd, wat een bepaalde rol speelt bij energiebesparing en milieubescherming.
| Productnaam | Elektromagnetische koppeling |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 8114-00189 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 16 kg |
| Afmetingen | 300 x 300 x 300 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Prestatiekenmerken
Snelle respons: het heeft een snelle responskarakteristiek en kan de in- en uitschakelacties in korte tijd voltooien, waardoor wordt voldaan aan de onmiddellijke vraag van het voertuig naar krachtoverbrenging onder verschillende rijomstandigheden, zoals frequent starten en stoppen onder drukke stedelijke wegomstandigheden, en kan snel reageren op de bediening van de bestuurder.
Hoge betrouwbaarheid: het maakt gebruik van hoogwaardige elektromagnetische materialen en slijtvaste koppelingsplaten, heeft een goede weerstand tegen hoge temperaturen en slijtvastheid, kan stabiel werken tijdens langdurig gebruik, vermindert de kans op storingen en zorgt voor de normale werking van het voertuig.
Energiebesparing en milieubescherming: door de transmissie en ontkoppeling van stroom nauwkeurig te regelen, wordt de efficiëntie van de krachtoverbrenging van het voertuig geoptimaliseerd en wordt het brandstofverbruik van de motor bij stationair toerental en onnodig vermogensverlies verminderd, wat een bepaalde rol speelt bij energiebesparing en milieubescherming.
| Productnaam | Elektromagnetische koppeling |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 8114-00189 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 16 kg |
| Afmetingen | 300 x 300 x 300 mm |