| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Charakterystyka działania
Szybka reakcja: charakteryzuje się szybką reakcją i może w krótkim czasie zakończyć działania związane z zaangażowaniem i wycofaniem się,spełniające natychmiastowe zapotrzebowanie pojazdu na przenoszenie mocy w różnych warunkach jazdy, takie jak częste wjazdy i wjazdy w warunkach zatłoczonych dróg miejskich, i mogą szybko reagować na działanie kierowcy.
Wysoka niezawodność: przyjmuje wysokiej jakości materiały elektromagnetyczne i odporne na zużycie płyty sprzęgłowe, ma dobrą odporność na wysoką temperaturę i odporność na zużycie, może pracować stabilnie podczas długotrwałego użytkowania,zmniejszenie prawdopodobieństwa awarii, i zapewnić normalną pracę pojazdu.
Oszczędność energii i ochrona środowiska: poprzez precyzyjne sterowanie przenoszeniem i odłączaniem mocy, optymalizowana jest wydajność przenoszenia mocy pojazdu,i zmniejsza się zużycie paliwa przez silnik w biegu jałowym oraz niepotrzebne straty mocy, który odgrywa pewną rolę w oszczędzaniu energii i ochronie środowiska.
| Nazwa produktu | Sprzęgło elektromagnetyczne |
|---|---|
| Numer części | Pozostałe |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 16 kg |
| Wymiary | 300 x 300 x 300 mm |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Charakterystyka działania
Szybka reakcja: charakteryzuje się szybką reakcją i może w krótkim czasie zakończyć działania związane z zaangażowaniem i wycofaniem się,spełniające natychmiastowe zapotrzebowanie pojazdu na przenoszenie mocy w różnych warunkach jazdy, takie jak częste wjazdy i wjazdy w warunkach zatłoczonych dróg miejskich, i mogą szybko reagować na działanie kierowcy.
Wysoka niezawodność: przyjmuje wysokiej jakości materiały elektromagnetyczne i odporne na zużycie płyty sprzęgłowe, ma dobrą odporność na wysoką temperaturę i odporność na zużycie, może pracować stabilnie podczas długotrwałego użytkowania,zmniejszenie prawdopodobieństwa awarii, i zapewnić normalną pracę pojazdu.
Oszczędność energii i ochrona środowiska: poprzez precyzyjne sterowanie przenoszeniem i odłączaniem mocy, optymalizowana jest wydajność przenoszenia mocy pojazdu,i zmniejsza się zużycie paliwa przez silnik w biegu jałowym oraz niepotrzebne straty mocy, który odgrywa pewną rolę w oszczędzaniu energii i ochronie środowiska.
| Nazwa produktu | Sprzęgło elektromagnetyczne |
|---|---|
| Numer części | Pozostałe |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 16 kg |
| Wymiary | 300 x 300 x 300 mm |