| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Deel nummer DZ9X189470088 is een stuurvloeistof reservoir filter element voor SHACMAN zware vrachtwagens.voornamelijk gebruikt voor het filteren van onzuiverheden in de hydraulische vloeistof, waardoor metalen deeltjes niet in het stuurinrichting kunnen binnendringen, waardoor de veiligheid van het rijden wordt gewaarborgd en de stilstand wordt verkort.
Kernspecificaties en details
• Toepasselijke modellen: voornamelijk gebruikt in SHACMAN Delong X3000, F3000, M3000 en sommige serie zware vrachtwagens.
• Materiaal: Meestal gemaakt van een metalen basis/frame met hoogprecisiefilterpapier (of synthetische vezels).
• Prestatieparameters:
• Filtratie-efficiëntie: ongeveer 99,9%.
• Werktemperatuur: kan bestand zijn tegen extreme omstandigheden van -30°C tot +120°C.
• Afdichtingen: meestal voorzien van nitrilrubber (Nitrile) of fluorrubber afdichtingen om lekken te voorkomen.
Aanbevelingen voor onderhoud
• Vervangingscyclus: het wordt aanbevolen om het filter om de 15.000 kilometer of om de 6 maanden te vervangen.
• Installatieherinnering: Voordat de O-ring wordt geïnstalleerd, moet de O-ring worden gesmeerd met schone hydraulische olie en moet de binnenkant van de olietank schoon zijn.
• Probleemoplossing: Als bij het vervangen van het oude filter een grote hoeveelheid metalen splinters wordt aangetroffen, kan dit wijzen op ernstige slijtage in het stuur.
| Productnaam | Het filterelement van de stuurinstalling |
|---|---|
| Deelnummer | DZ9X189470088 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 150 x 100 x 100 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Deel nummer DZ9X189470088 is een stuurvloeistof reservoir filter element voor SHACMAN zware vrachtwagens.voornamelijk gebruikt voor het filteren van onzuiverheden in de hydraulische vloeistof, waardoor metalen deeltjes niet in het stuurinrichting kunnen binnendringen, waardoor de veiligheid van het rijden wordt gewaarborgd en de stilstand wordt verkort.
Kernspecificaties en details
• Toepasselijke modellen: voornamelijk gebruikt in SHACMAN Delong X3000, F3000, M3000 en sommige serie zware vrachtwagens.
• Materiaal: Meestal gemaakt van een metalen basis/frame met hoogprecisiefilterpapier (of synthetische vezels).
• Prestatieparameters:
• Filtratie-efficiëntie: ongeveer 99,9%.
• Werktemperatuur: kan bestand zijn tegen extreme omstandigheden van -30°C tot +120°C.
• Afdichtingen: meestal voorzien van nitrilrubber (Nitrile) of fluorrubber afdichtingen om lekken te voorkomen.
Aanbevelingen voor onderhoud
• Vervangingscyclus: het wordt aanbevolen om het filter om de 15.000 kilometer of om de 6 maanden te vervangen.
• Installatieherinnering: Voordat de O-ring wordt geïnstalleerd, moet de O-ring worden gesmeerd met schone hydraulische olie en moet de binnenkant van de olietank schoon zijn.
• Probleemoplossing: Als bij het vervangen van het oude filter een grote hoeveelheid metalen splinters wordt aangetroffen, kan dit wijzen op ernstige slijtage in het stuur.
| Productnaam | Het filterelement van de stuurinstalling |
|---|---|
| Deelnummer | DZ9X189470088 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 150 x 100 x 100 mm |
Bestel- en verzendinformatie