| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ97189470213 is het onderdeelnummer van de bedieningsstuurpomp die wordt gebruikt in de zware vrachtwagens van de Shaanxi Automobile Delong (SHACMAN) -serie.Dit onderdeel wordt voornamelijk gebruikt in verschillende reguliere modellen van Shaanxi Automobile, en heeft de volgende belangrijkste specificaties:
• Compatibele modellen: veel gebruikt in Shaanxi Automobile Delong X3000, H3000, F3000, en F2000 serie vrachtwagens.
• Motormatching: voornamelijk gemonteerd met motoren van de Weichai WP12-serie (zoals WP12.375 E50 enz.).
• technische specificaties:
• Aantal tanden: typisch Z=28 (28-tand aandrijving).
• Type: stuurvliespomp of hydraulische versnellingspomp.
• Materiaal: Hoogsterke stalen behuizing die bestand is tegen zware belastingen en offroad omstandigheden.
| Productnaam | bedieningsstuurpomp |
|---|---|
| Deelnummer | DZ97189470213 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 8 kg |
| Afmetingen | 225 x 180 x 150 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ97189470213 is het onderdeelnummer van de bedieningsstuurpomp die wordt gebruikt in de zware vrachtwagens van de Shaanxi Automobile Delong (SHACMAN) -serie.Dit onderdeel wordt voornamelijk gebruikt in verschillende reguliere modellen van Shaanxi Automobile, en heeft de volgende belangrijkste specificaties:
• Compatibele modellen: veel gebruikt in Shaanxi Automobile Delong X3000, H3000, F3000, en F2000 serie vrachtwagens.
• Motormatching: voornamelijk gemonteerd met motoren van de Weichai WP12-serie (zoals WP12.375 E50 enz.).
• technische specificaties:
• Aantal tanden: typisch Z=28 (28-tand aandrijving).
• Type: stuurvliespomp of hydraulische versnellingspomp.
• Materiaal: Hoogsterke stalen behuizing die bestand is tegen zware belastingen en offroad omstandigheden.
| Productnaam | bedieningsstuurpomp |
|---|---|
| Deelnummer | DZ97189470213 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 8 kg |
| Afmetingen | 225 x 180 x 150 mm |
Bestel- en verzendinformatie