| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ95189460423 is het onderdeelnummer voor de stuurwielmontage van SHACMAN zware vrachtwagens.
De belangrijkste details van dit deel zijn als volgt:
• Toepasselijke modellen: voornamelijk gebruikt in de SHACMAN Delong X3000-serie, ook compatibel met F3000- en M3000-modellen.
• Materialen en ontwerp: doorgaans gemaakt van zeer sterke kunststoffen of synthetische materialen; sommige hoogwaardige versies of aftermarket-onderdelen bieden een exterieurontwerp van koolstofvezel.
• Functionele kenmerken: Als kernbedieningscomponent in de cabine legt het ontwerp de nadruk op ergonomie, met als doel het comfort te verbeteren en vermoeidheid tijdens lange afstanden te verminderen.
| Productnaam | Stuurwiel montage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | DZ95189460423 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 6 kg |
| Afmetingen | 450 x 450 x 120 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ95189460423 is het onderdeelnummer voor de stuurwielmontage van SHACMAN zware vrachtwagens.
De belangrijkste details van dit deel zijn als volgt:
• Toepasselijke modellen: voornamelijk gebruikt in de SHACMAN Delong X3000-serie, ook compatibel met F3000- en M3000-modellen.
• Materialen en ontwerp: doorgaans gemaakt van zeer sterke kunststoffen of synthetische materialen; sommige hoogwaardige versies of aftermarket-onderdelen bieden een exterieurontwerp van koolstofvezel.
• Functionele kenmerken: Als kernbedieningscomponent in de cabine legt het ontwerp de nadruk op ergonomie, met als doel het comfort te verbeteren en vermoeidheid tijdens lange afstanden te verminderen.
| Productnaam | Stuurwiel montage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | DZ95189460423 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 6 kg |
| Afmetingen | 450 x 450 x 120 mm |
Bestel- en verzendinformatie