| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ9100470213 is een stuurinrichtingbeugel die wordt gebruikt in zware vrachtwagens uit de Shaanxi Automobile Delong (SHACMAN) serie.
Belangrijkste details
• Productnaam: Beugel voor stuurinrichting
• Toepasselijke voertuigen: voornamelijk gebruikt in vrachtwagens uit de Shaanxi Automobile Delong F2000- en F3000-serie.
• Systeem: Vrachtwagenstuursysteem.
• Functies:
• Bevestiging en ondersteuning: Als belangrijk verbindingsonderdeel tussen de stuurinrichting en het vrachtwagenframe zorgt het voor een stabiele installatie en nauwkeurige uitlijning van de stuurinrichting.
• Stabiliteit: Samen met bouten, borgmoeren en andere componenten is het bestand tegen stuurdruk en trillingen tijdens het rijden, waardoor de stuurreactiesnelheid en de veiligheid worden verbeterd.
| Productnaam | Beugel voor stuurinrichting |
|---|---|
| Onderdeelnummer | DZ9100470213 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 15 kg |
| Afmetingen | 350 x 280 x 220 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
DZ9100470213 is een stuurinrichtingbeugel die wordt gebruikt in zware vrachtwagens uit de Shaanxi Automobile Delong (SHACMAN) serie.
Belangrijkste details
• Productnaam: Beugel voor stuurinrichting
• Toepasselijke voertuigen: voornamelijk gebruikt in vrachtwagens uit de Shaanxi Automobile Delong F2000- en F3000-serie.
• Systeem: Vrachtwagenstuursysteem.
• Functies:
• Bevestiging en ondersteuning: Als belangrijk verbindingsonderdeel tussen de stuurinrichting en het vrachtwagenframe zorgt het voor een stabiele installatie en nauwkeurige uitlijning van de stuurinrichting.
• Stabiliteit: Samen met bouten, borgmoeren en andere componenten is het bestand tegen stuurdruk en trillingen tijdens het rijden, waardoor de stuurreactiesnelheid en de veiligheid worden verbeterd.
| Productnaam | Beugel voor stuurinrichting |
|---|---|
| Onderdeelnummer | DZ9100470213 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 15 kg |
| Afmetingen | 350 x 280 x 220 mm |
Bestel- en verzendinformatie