| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
SZ946000700 is een kerncomponent van Shaanxi Automobile Heavy Truck (SHACMAN), gewoonlijk aangeduid als een stuurwiel slot assemblage of ontstekingsschakelaar slot.
Kernspecificaties en materialen
• Hoofdmaterialen: Meestal gemaakt van hoogsterke aluminiumlegering (schelp) en staal.
• Standaardconfiguratie: bevat de vergrendeling, de ontstekingsknop en de overeenkomstige sleutel.
• Kwaliteitsgraad: voornamelijk OEM-kwaliteit, die voldoet aan de ISO9001-certificeringsnormen.
Hoofdfuncties
1. Start van het voertuig: verbinding met het ontstekingssysteem, waarbij de motor met behulp van de met sleutel bediende elektronische bedieningseenheid (ECU) wordt ingeschakeld.
2Beveiliging en diefstalbestrijding: vergrendelt de stuurkolom fysiek wanneer de sleutel wordt verwijderd, waardoor ongeoorloofde stuurinrichtingen worden voorkomen.
3Elektrische besturing: schakelaars tussen verschillende vermogenstoestanden van het voertuig (bijv. ACC, ON, START).
| Productnaam | Vergrendeling van het stuurwiel |
|---|---|
| Deelnummer | SZ946000700 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 150 x 100 x 100 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
SZ946000700 is een kerncomponent van Shaanxi Automobile Heavy Truck (SHACMAN), gewoonlijk aangeduid als een stuurwiel slot assemblage of ontstekingsschakelaar slot.
Kernspecificaties en materialen
• Hoofdmaterialen: Meestal gemaakt van hoogsterke aluminiumlegering (schelp) en staal.
• Standaardconfiguratie: bevat de vergrendeling, de ontstekingsknop en de overeenkomstige sleutel.
• Kwaliteitsgraad: voornamelijk OEM-kwaliteit, die voldoet aan de ISO9001-certificeringsnormen.
Hoofdfuncties
1. Start van het voertuig: verbinding met het ontstekingssysteem, waarbij de motor met behulp van de met sleutel bediende elektronische bedieningseenheid (ECU) wordt ingeschakeld.
2Beveiliging en diefstalbestrijding: vergrendelt de stuurkolom fysiek wanneer de sleutel wordt verwijderd, waardoor ongeoorloofde stuurinrichtingen worden voorkomen.
3Elektrische besturing: schakelaars tussen verschillende vermogenstoestanden van het voertuig (bijv. ACC, ON, START).
| Productnaam | Vergrendeling van het stuurwiel |
|---|---|
| Deelnummer | SZ946000700 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 150 x 100 x 100 mm |
Bestel- en verzendinformatie