| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Numer części DZ9X189470088 to filtr z rezerwuarem płynu kierowniczego dla ciężkich ciężarówek SHACMAN.stosowane głównie do filtrowania zanieczyszczeń w płynie hydraulicznym, zapobiegając przedostaniu się cząstek metalowych do układu kierowniczego, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo jazdy i skracając czas przestojów.
Podstawowe specyfikacje i szczegóły
• Stosowne modele: Używane głównie w SHACMAN Delong X3000, F3000, M3000 i niektórych seriach ciężarowych.
• Materiał: zazwyczaj wykonany z metalowej podstawy/ramy z wysokiej precyzji papieru filtracyjnego (lub włókna syntetycznego).
• Parametry działania:
• Wydajność filtracji: około 99,9%.
• Temperatura pracy: wytrzymuje ekstremalne warunki od -30°C do +120°C.
• uszczelki: zazwyczaj wyposażone w gumowe nitrylowe lub fluorowe uszczelki, aby zapobiec wyciekom.
Zalecenia dotyczące utrzymania
• Cykl wymiany: zaleca się wymianę filtra co 15 000 km lub co 6 miesięcy.
• Przypomnienie o instalacji: przed instalacją należy smarować pierścień O czystym olejem hydraulicznym i upewnić się, że wnętrze zbiornika oleju jest czyste.
• Rozwiązywanie problemów: Jeśli podczas wymiany starego filtra znaleziono dużą ilość metalowych odłamków, może to wskazywać na silne zużycie wnętrza kierownicy.
| Nazwa produktu | Element filtrujący zbiornik oleju sterującego |
|---|---|
| Numer części | DZ9X189470088 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 1 kg |
| Wymiary | 150 x 100 x 100 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Numer części DZ9X189470088 to filtr z rezerwuarem płynu kierowniczego dla ciężkich ciężarówek SHACMAN.stosowane głównie do filtrowania zanieczyszczeń w płynie hydraulicznym, zapobiegając przedostaniu się cząstek metalowych do układu kierowniczego, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo jazdy i skracając czas przestojów.
Podstawowe specyfikacje i szczegóły
• Stosowne modele: Używane głównie w SHACMAN Delong X3000, F3000, M3000 i niektórych seriach ciężarowych.
• Materiał: zazwyczaj wykonany z metalowej podstawy/ramy z wysokiej precyzji papieru filtracyjnego (lub włókna syntetycznego).
• Parametry działania:
• Wydajność filtracji: około 99,9%.
• Temperatura pracy: wytrzymuje ekstremalne warunki od -30°C do +120°C.
• uszczelki: zazwyczaj wyposażone w gumowe nitrylowe lub fluorowe uszczelki, aby zapobiec wyciekom.
Zalecenia dotyczące utrzymania
• Cykl wymiany: zaleca się wymianę filtra co 15 000 km lub co 6 miesięcy.
• Przypomnienie o instalacji: przed instalacją należy smarować pierścień O czystym olejem hydraulicznym i upewnić się, że wnętrze zbiornika oleju jest czyste.
• Rozwiązywanie problemów: Jeśli podczas wymiany starego filtra znaleziono dużą ilość metalowych odłamków, może to wskazywać na silne zużycie wnętrza kierownicy.
| Nazwa produktu | Element filtrujący zbiornik oleju sterującego |
|---|---|
| Numer części | DZ9X189470088 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 1 kg |
| Wymiary | 150 x 100 x 100 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce