| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
26013314030 is een gemeenschappelijk OEM-onderdeelnummer voor componenten voor zware vrachtwagens, meestal verwijzend naar een hangerassemblage van de transmissieas of een middellager.
Dit onderdeel wordt hoofdzakelijk gebruikt om het transmissie-systeem van zware vrachtwagens aan te sluiten en te ondersteunen, waardoor de stabiliteit van de krachtoverdracht wordt gewaarborgd.Het is meestal gemaakt van hoogsterk staal of ductiel ijzer en bevat lagers van hoge kwaliteit en rubberen schokdempers om trillingen tijdens het rijden te verminderen.
| Productnaam | Middenlagers |
|---|---|
| Deelnummer | 26013314030 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 5.2 kg |
| Afmetingen | 240 x 200 x 70 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
26013314030 is een gemeenschappelijk OEM-onderdeelnummer voor componenten voor zware vrachtwagens, meestal verwijzend naar een hangerassemblage van de transmissieas of een middellager.
Dit onderdeel wordt hoofdzakelijk gebruikt om het transmissie-systeem van zware vrachtwagens aan te sluiten en te ondersteunen, waardoor de stabiliteit van de krachtoverdracht wordt gewaarborgd.Het is meestal gemaakt van hoogsterk staal of ductiel ijzer en bevat lagers van hoge kwaliteit en rubberen schokdempers om trillingen tijdens het rijden te verminderen.
| Productnaam | Middenlagers |
|---|---|
| Deelnummer | 26013314030 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 5.2 kg |
| Afmetingen | 240 x 200 x 70 mm |