| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 PCs |
De belangrijkste details van dit onderdeel zijn als volgt:
• Toepasselijke motoren: voornamelijk gebruikt in ISM11, M11, QSM11, ISX en M13 serie motoren, Voor alle vrachtwagens van Shacman X3000 M3000 F3000 enz.
• Producttype: algemeen aangeduid als een "langas waterpompassemblage".
• Vervangings-/upgradeverhouding: het is een upgrade/vervangingsmodel van het oudere onderdeelnummer 4972853 of 4972853X.
• Aanverwante accessoires: typisch gebruikt in combinatie met een verbindingspakking (3027924) en O-ringen (3892095, 2863701) tijdens reparaties.
| Productnaam | TruckWATERPump |
|---|---|
| Deelnummer | 4299026X |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 6 kg |
| Dimensie | 340X270X280mm |
![]()
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 PCs |
De belangrijkste details van dit onderdeel zijn als volgt:
• Toepasselijke motoren: voornamelijk gebruikt in ISM11, M11, QSM11, ISX en M13 serie motoren, Voor alle vrachtwagens van Shacman X3000 M3000 F3000 enz.
• Producttype: algemeen aangeduid als een "langas waterpompassemblage".
• Vervangings-/upgradeverhouding: het is een upgrade/vervangingsmodel van het oudere onderdeelnummer 4972853 of 4972853X.
• Aanverwante accessoires: typisch gebruikt in combinatie met een verbindingspakking (3027924) en O-ringen (3892095, 2863701) tijdens reparaties.
| Productnaam | TruckWATERPump |
|---|---|
| Deelnummer | 4299026X |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 6 kg |
| Dimensie | 340X270X280mm |
![]()
Bestel- en verzendinformatie