| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Kesin uyarlama: Yutong, King Long ve diğer otobüsler için özel, model 1604 - 00349, hassas eşleşme, kolay montaj, orijinal araç sistemi ile kesintisiz bağlantı,Kablonu sabit çalıştırmayı sağlamak.
Etkili debriyaj: Gelişmiş hidrolik ilkelere dayanarak, pedal işlemine hızlı bir şekilde yanıt verir, hızlı debriyaj ayrımı ve sıkı bağlanmayı gerçekleştirir ve sorunsuz bir şekilde kayar,Sürüş kontrol deneyimini önemli ölçüde iyileştirmek.
Güvenilir kalite: Profesyonel bir otomobil parça tedarikçisi tarafından üretilen, sıkı kalite kontrolü ile, etkili bir şekilde güç etkisini tamponlayabilir, aktarım sisteminin aşınmasını azaltabilir,ve anahtar otomotiv bileşenlerinin kullanım ömrünü uzatır.
| Ürün Adı | Kablo güçlendirici |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 1604-00349 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 3 kg |
| Boyutları | 300 x 160 x 160 mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Kesin uyarlama: Yutong, King Long ve diğer otobüsler için özel, model 1604 - 00349, hassas eşleşme, kolay montaj, orijinal araç sistemi ile kesintisiz bağlantı,Kablonu sabit çalıştırmayı sağlamak.
Etkili debriyaj: Gelişmiş hidrolik ilkelere dayanarak, pedal işlemine hızlı bir şekilde yanıt verir, hızlı debriyaj ayrımı ve sıkı bağlanmayı gerçekleştirir ve sorunsuz bir şekilde kayar,Sürüş kontrol deneyimini önemli ölçüde iyileştirmek.
Güvenilir kalite: Profesyonel bir otomobil parça tedarikçisi tarafından üretilen, sıkı kalite kontrolü ile, etkili bir şekilde güç etkisini tamponlayabilir, aktarım sisteminin aşınmasını azaltabilir,ve anahtar otomotiv bileşenlerinin kullanım ömrünü uzatır.
| Ürün Adı | Kablo güçlendirici |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 1604-00349 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 3 kg |
| Boyutları | 300 x 160 x 160 mm |